„Nocki teatralne” na Wydziale Filologicznym UŚ

Projekt „Nocki teatralne” to inicjatywa studentów kulturoznawstwa skierowana do wszystkich, którzy chcą doświadczyć teatru w inny niż zwykle sposób. Całonocne projekcje nagrań najważniejszych spektakli ostatnich lat to ciekawa propozycja stanowiąca alternatywę dla innych form spędzenia piątkowego wieczoru.

Spotkania organizowane na Wydziale Filologicznym UŚ mają charakter cykliczny. 28 lutego 2014 r. od godz. 20.00 rozpocznie się projekcja nagranych przedstawień teatrów lalkowych. W programie przewidziano spektakle takich teatrów, jak: Wrocławski Teatr Lalek, Teatr Lalek „Arlekin” z Łodzi oraz Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”.

Gośćmi spotkania będą Beata Zawiślak i Bartosz Socha (Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Teatr Gry i Ludzie), którzy wprowadzą uczestników w tajniki pracy z lalką. Wstęp na spotkanie jest wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną: eteatralni@gmail.com (w zgłoszeniach należy podawać imiona i nazwiska zapisywanych osób w celu sporządzenia imiennej listy rezerwacji). Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny na stronie https://www.facebook.com/notes/nocki-teatralne/regulamin/372007932904723.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.facebook.com/nockiteatralne.