facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury

12 grudnia 2011 r. o godz. 17.00 w katowickim kinoteatrze Rialto odbędzie się uroczystość wręczenia Nagród Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. W tym roku uhonorowanych zostanie 11 artystów i działaczy w następujących kategoriach:

• dla młodych twórców – Marcin Białas, Marek Kołbuk oraz Mikołaj Pospieszalski;
  • za wybitne osiągnięcia w dziedzinie konserwacji zabytków – Andrzej Sośnierz oraz Renata Dubiel-Białas;
  • za upowszechnianie i ochronę dóbr kultury – Otylia Czerny, Barbara Ptak i Tadeusz Trębacz;
  • nagrody artystyczne Marszałka Województwa Śląskiego – Jacek Rykała, Grzegorz Przybył oraz Eryk Pudełko.

W gali udział weźmie prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik.

Foto: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego