Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil” na WIiNoM

12.04.2018 - 13:59, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

17 kwietnia 2018 roku w godz. od 9.00 do 14.00 w holu Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39) odbywać się będą, zorganizowane przez Biuro Karier UŚ, Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”, które adresowane są do studentów zainteresowanych karierą w branży IT. Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Wśród biorących udział w targach firm znajdą się pracownicy:

• Accenture,
  • Capgemini Poland,
  • ING Tech Poland,
  • Skyrise,
  • CBA,
  • Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach,
  • Biura Karier UŚ, które wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Logo Unii Europejskiej     Logo Fundusze Europejskie

Plakat promujący projekt