Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Mistrzostwa Uniwersytetu Śląskiego w tenisie stołowym – wyniki

20.03.2018 - 17:57 aktualizacja 20.03.2018 - 17:57
Redakcja: admin

15 i 16 marca 2018 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ (Katowice, ul. Jagiellońska 28) odbyły się mistrzostwa Uniwersytetu Śląskiego w tenisie stołowym, w których udział wzięli studenci oraz pracownicy uczelni.

15 marca rywalizowały zawodniczki, pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Ochman – studentka filologii hiszpańskiej, na kolejnych pozycjach uplasowały się: Sandra Stanisławska – studentka pedagogiki rewalidacyjnej oraz Weronika Szajnakowska studiująca mediteranistykę.

16 marca w zawodach brali udział mężczyźni. Mistrzem Uniwersytetu Śląskiego w tenisie stołowym został rzecznik patentowy UŚ Mariusz Grzesiczak, na podium stanęli również studenci informatyki: Dariusz Kleczko (II miejsce) oraz Michał Cierpiał (III miejsce).