Mecz sparingowy pomiędzy zawodnikami senatów uczelni polskich a drużyną śląskich dziennikarzy

26 maja 2012 r. o godz. 14.00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy zawodnikami senatów uczelni polskich a drużyną śląskich dziennikarzy (z TV Silesia, TVP Katowice i „Gazety Wyborczej”). Wydarzenie odbędzie się w ramach przygotowań do meczu charytatywnego „Senat RP kontra Senat”.

Charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Senatu RP a przedstawicielami senatów uczelni polskich odbędzie się 1 czerwca 2012 r. o godz. 15.00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Będzie to już czwarta edycja wydarzenia, z którego dochód zostanie przeznaczony na Śląski Fundusz Stypendialn im. Adama Graczyńskiego.

Organizatorami meczu są: Uniwersytet Śląski, Senat RP, Fundacja im. Krystyny Bochenek, „Gazeta Wyborcza”, Urząd Miejski w Sosnowcu oraz Śląski Fundusz Stypendialny im. Adama Graczyńskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.