Mecz charytatywny „Senat kontra Senat”

1 czerwca 2012 r. o godz. 15.00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (ul. Kresowa 1) odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Senatu RP a przedstawicielami senatów uczelni polskich. Będzie to już czwarta edycja meczu „Senat kontra Senat”, z którego dochód zostanie przeznaczony na XXIV Edycję Śląskiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Śląski, Senat RP, Fundacja im. Krystyny Bochenek, „Gazeta Wyborcza”, Urząd Miejski w Sosnowcu oraz Śląski Fundusz Stypendialny im. Adama Graczyńskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „1 czerwca mecz "Senat kontra Senat"”. (29.05.2012)

O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Senatorowie i profesorowie na boisku ”. (31.05.2012).

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „Charytatywny mecz "Senat kontra Senat" w Sosnowcu”. (01.06.2012)