Masterchef-World na Wydziale Filologicznym UŚ

27 maja 2014 r. o godz. 13.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się Masterchef-World. Polscy i zagraniczni studenci I roku międzynarodowych studiów polskich prowadzonych przez Katedrę Międzynarodowych Studiów Polskich w ramach przedmiotu „Organizacja życia kulturalnego” zaprezentują własnoręcznie przygotowane potrawy charakterystyczne dla swoich krajów, podzielą się przepisami oraz zdradzą tajniki kuchni narodowych. Będzie to okazja, by degustując zagraniczne dania, dowiedzieć się więcej na temat innych kultur i tradycji – nie tylko tych kulinarnych. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście oraz studenci Szkoły Języka i Kultury Polskiej i Wydziału Filologicznego UŚ.