Lekcja języka chińskiego na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

09.01.2019 - 12:29 aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP zagra już po raz 27., aby tym razem pozyskać fundusze dla najmłodszych pacjentów. Celem tegorocznej akcji jest wsparcie najbardziej wyspecjalizowanych placówek medycznych zajmujących się diagnostyką oraz leczeniem najciężej chorych dzieci. Za środki, które uda się zebrać podczas 27. finału WOŚP, zakupione zostaną między innymi rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG oraz wysokiej klasy ultrasonografy.

Uniwersytet Śląski, jak co roku, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem uczelnia organizuje aukcję, której przedmiotem jest wyjątkowa lekcja języka chińskiego. Zajęcia zostaną poprowadzone przez wykwalifikowaną nauczycielkę z Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego. Zwycięzca aukcji nie tylko będzie mógł przeżyć niezwykłą, egzotyczną przygodę językową, ale również otrzyma unikatowe materiały do nauki języka chińskiego oraz pamiątki.

dwie studentki wycinające z papieru chińskie lampiony    dwie studentki uczące się chińskiej kaligrafii

Fot.: archiwum Centrum Języka i Kultury Chińskiej

Zajęcia mogą być przeznaczone dla jednej osoby lub dla grupy (do 3 osób). Podczas lekcji zapewniona także zostanie smaczna niespodzianka. Kupon na zajęcia można zrealizować do końca maja 2019 roku.

Licytacja prowadzona będzie na stronie internetowej serwisu Allegro pod adresem: https://aukcje.wosp.org.pl/lekcja-jezyka-chinskiego-na-licytacji-wosp-i8732959.

Napisali o tym:

Portal slaskeska.pl – „WOŚP: Uniwersytet Śląski wystawił na aukcję…  lekcję chińskiego” (9 stycznia 2019 roku)