Kursy angielskiego języka prawniczego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ

03.03.2016 - 10:52, aktualizacja 03.03.2016 - 10:52
Redakcja: admin

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje kurs angielskiego języka prawniczego dla profesjonalistów. Kurs jest adresowany do prawników oraz studentów ostatnich lat studiów prawniczych, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje językowe w następującym zakresie tematycznym: prawo o spółkach, prawo pracy, prawo handlowe oraz prawo własności intelektualnej. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności m.in. w zakresie udzielania porad i rekomendacji, argumentowania, a także negocjowania i redagowania warunków umowy. W ofercie SPNJO znajduje się również kurs przygotowujący do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills) oraz kurs angielskiego języka prawniczego – prawo cywilne i karne.

Zajęcia rozpoczynają się 7 marca 2016 r. i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich UŚ. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl.

Kontakt: tel. 32 359 18 87, e-mail: kursyspnjo@us.edu.pl. Zapisy przyjmowane są w siedzibie SPNJO (Katowice, ul. Bankowa 14, pawilon B, III piętro).