Kurs dla studentów – audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w laboratorium

12 i 13 stycznia 2015 r. w godz. 16.30–20.30 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbywać się będą zajęcia w ramach kursu – audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w laboratorium wg ISO/IEC 17025:2005. Jest to specjalistyczny kurs dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Celem kursu jest samodzielne planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie wewnętrznych audytów systemu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Szkolenie uwzględnia różne techniki audytowania zgodnego z wymaganiami systemowymi, technicznymi oraz z wymaganiami jednostki certyfikującej, czyli Polskiego Centrum Akredytacji.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w kursie. Zapisy potrwają do 31 grudnia 2014 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w kursie dla studentów wynosi 275 zł.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.kursy.us.edu.pl/blog/zobacz/auditor-wewnetrzny-systemu-zarzadzania-jakoscia.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Centrum Kształcenia Ustawicznego pod nr. telefonu 665 331 617 oraz adresem e-mail: kursy@us.edu.pl.