„Kreacje wolności w mediach” - wykład na Wydziale Filologicznym

8 grudnia 2009 r. o godz. 11.30 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (sala 208, plac Sejmu Śląskiego 1) odbędzie się spotkanie z dr. hab. Zbigniewem Oniszczukiem.

Podczas wykładu nt. „Kreacji wolności w mediach”, wolność skonfrontowana zostanie ze współczesnym stanem środków masowego przekazu.

Od 7 grudnia 2009 r. do 11 grudnia 2009 r. bedą trwać „Widma Wolności” – cykl otwartych wykładów, paneli dyskusyjnych i spotkań z ludźmi nauki na Wydziale Nauk Społecznych i Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Antropolodzy, socjologowie i medioznawcy przyjrzą się współczesnym sposobom rozumienia wolności. Organizatorzy zapowiadają, że nie obejdzie się bez kontrowersyjnych tematów i poruszone zostanie niejedno współczesne tabu.