Konsultacje z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizują punkt konsultacyjny z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

24 października 2014 r. pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach będzie prowadził indywidualne konsultacje z osobami zainteresowanymi założeniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W czasie konsultacji będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i krajach Unii Europejskiej, z uwzględnieniem procedury rejestracji firmy, kwestii opodatkowania i kosztów ZUS, pisania biznesplanów oraz formularzy zgłoszeniowych.

Konsultacje będą prowadzone od godz. 9.00 do 14.00 w siedzibie Biura Karier UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12a). Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 32 359 20 32 lub w Biurze Karier UŚ.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bk.us.edu.pl.