Konferencja „Wiedza niezdyscyplinowana. Meandry międzyobszarowości”

Koło Naukowe WolnoMISHlicieli oraz Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego organizują ogólnopolską konferencję naukową pt. „Wiedza niezdyscyplinowana. Meandry międzyobszarowości”, która będzie trwać od 6 do 8 maja 2015 roku. Seminarium odbędzie się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką międzyobszarowości, zwłaszcza do studentów i absolwentów studiów interdyscyplinarnych (MISH, MISMP i innych).

Patronat honorowy nad konferencją objął JM Rektor Uniwerstytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

Szczegółowe informacje wraz z tematyką wystąpień i programem dostępne są na stronie: http://ism.us.edu.pl.