Konferencja pt. „Świat, który rozumie jąkanie (ISAD)”

20 października 2012 r. o godz. 10.00 w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Świat, który rozumie jąkanie (ISAD)”. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się. Udział w sesji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://www.fil.us.edu.pl/rejestracja_SYMBOL1/

Organizatorami wydarzenia są: Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Logopedii i Medialnej Emisji Głosu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytut Języka Polskiego UŚ, Specjalistyczne Centrum Terapii Jąkania w Wodzisławiu Śląskim, Wyższa Szkoła Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach, Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Logopedycznego w Katowicach, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się OSTOJA w Lublinie.

W konferencji udział weźmie prodziekan Wydziału Filologicznego UŚ ds. rozwoju i promocji prof. zw. dr hab. Marian Kisiel.