Konferencja pt. „Rola liderów w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego”

19 marca 2015 r. w godz. 9.40–12.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b) odbędzie się konferencja pt. „Rola liderów w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego” organizowana przez Instytut Regionalny w Katowicach. W spotkaniu udział wezmą między innymi przedstawiciele Rady Miasta Katowice, Fundacji Rozwoju Inicjatyw Demokratycznych, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach oraz Młodzieżowej Rady Miasta Katowice. Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w seminarium uczestniczyć będzie dr Magdalena Ochwat, dyrektor Gabinetu Rektora, wykładowca akademicki na Wydziale Filologicznym UŚ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Katowic dr Marcin Krupa. Konferencja odbędzie się w ramach projektu „Śląska Akademia Liderów”, realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://akademia-liderow.org.

Harmonogram konferencji