facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Konferencja pt. „Made in China – rozmowy o Państwie Środka”

28 i 29 marca 2012 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Made in China – rozmowy o Państwie Środka”. Sesja została podzielona na panele koncentrujące się na: polityce wewnętrznej, polityce zagranicznej, historii i filozofii, społeczeństwie i prawach człowieka, kulturze i sztuce.

W wydarzeniu udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą UŚ prof. dr hab. Barbara Kożusznik oraz prof. UŚ dr hab. Andrzej Łyda z Instytutu Języka Angielskiego UŚ.

Szczegółowy program konferencji, której honorowym gościem będzie Jego Ekscelencja Ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce Sun Yuxi, dostępny jest na stronie internetowej www.madeinchina.us.edu.pl.