Konferencja pt. „BHP – mądry wybór”

26 października 2012 r. o godz. 9.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konferencja pt. „BHP – mądry wybór”. Podczas sympozjum zostaną poruszone tematy związane z oceną ryzyka zawodowego, systemem zarządzania BHP oraz kosztami wypadków przy pracy. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja elektroniczna: sekretarz@stowarzyszeniebhp-katowice.pl. Organizatorami spotkania są katowicki oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www. stowarzyszeniebhp-katowice.pl.