Konferencja prasowa dot. uruchomienia studiów menedżerskich Executive MBA dla sektora lotniczego

13 października 2015 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konferencja prasowa poświęcona uruchomieniu pierwszych w Polsce studiów menedżerskich Executive MBA dla sektora lotniczego.

Uniwersytet Śląski oraz Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów uruchamiają pierwszy w Polsce program Executive Master of Business Administration dla kadry menedżerskiej przedsiębiorstw lotniczych. Ukończenie studiów pozwoli uzyskać jeden z najwyżej cenionych w Polsce i uznawany na całym świecie dyplom Master of Business Administration. Udział w jedynym w Polsce, prestiżowym programie Executive MBA dla sektora lotniczego zapewni:

• kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania w warunkach rynkowych transportem lotniczym,
  • wiedzę o najnowszych rozwiązaniach organizacyjnych, rynkowych i technologicznych w lotnictwie,
  • wymianę doświadczeń, nawiązanie relacji z przedstawicielami wiodących firm sektora lotniczego,
  • nowoczesne formy szkolenia, kontakt z ekspertami zarządzania i lotnictwa.

Patronat honorowy nad programem objął Piotr Ołowski, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego. W programie studiów menedżerskich Executive MBA dla sektora lotniczego biorą udział patroni: Katowice Airport, Lufthansa, PLL LOT, LS Airport Services oraz Welcome Airport Services.

W konferencji udział wezmą: prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk –  prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką, dr. inż. Anna Kwasiborska – twórca programu studiów GFKM, dr Frank Wagner – dyrektor Grupy Lufthansa na Polskę, Mariusz Osowski – GTL sp. z o.o. Katowice Airport.