Konferencja prasowa poświęcona inauguracji sezonu w futsal ekstraklasie

13 września 2012 r. o godz. 12.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się konferencja prasowa poświęcona inauguracji sezonu w futsal ekstraklasie Akademickiego Związku Sportowego UŚ.
Drużyna futsalu AZS Uniwersytetu Śląskiego jest jedynym zespołem piłkarskim w Katowicach, który w tym sezonie zakwalifikował się do ekstraklasy.

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie klip promocyjny oraz skład drużyny na pierwszą rundę sezonu 2012/2013. Spotkanie będzie również okazją do rozmowy z zawodnikami oraz sztabem trenerskim. Konferencji towarzyszyć będzie pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Daniela Kowala, studenta Uniwersytetu Śląskiego.

W wydarzeniu udział wezmą zawodnicy, sztab szkoleniowy, a także władze AZS UŚ, przedstawiciele miasta Katowic oraz reprezentanci Uniwersytetu Śląskiego.