Konferencja prasowa dotycząca nowej oferty dydaktycznej Centrum Kształcenia Ustawicznego

We wtorek 25 lutego 2014 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona uruchomieniu przez Centrum Kształcenia Ustawicznego nowej formy działalności edukacyjnej – kursów i szkoleń.

Projekt kursów i szkoleń – edukacyjnych i językowych, skierowanych do nauczycieli i dydaktyków, a także przedsiębiorstw i instytucji – rusza od marca 2014 r. Inicjatywa wychodzi poza mury Uniwersytetu Śląskiego, z oferty mogą skorzystać wszyscy, w zależności od potrzeb, zainteresowań, chęci rozwoju zawodowego. Kursy i szkolenia prowadzone przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego są odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się rynku edukacyjnego i rynku pracy.

W konferencji udział wezmą doradcy zawodowi i trenerzy, którzy przybliżą rolę kursów i szkoleń w rozwoju zawodowym.

Szczegółowe informacje na temat Centrum Kształcenia Ustawicznego dostępne są na stronie cku.us.edu.pl.