Konferencja prasowa dot. I Pikniku Absolwentów UŚ

30 sierpnia 2012 r. o godz. 9.30 w sali nr 29 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca I Piknik Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. W wydarzeniu udział wezmą: prorektor-elekt ds. umiędzynarodowienia, promocji i współpracy z otoczeniem dr hab. Mirosław Nakonieczny, prezes Stowarzyszenia Absolwentów UŚ Tadeusz Donocik oraz wybitni absolwenci uczelni – reżyser Magdalena Piekorz, komisarz Bytomia Halina Bieda oraz szef anteny Polskiego Radia Katowice Jacek Filus, którzy opowiedzą o swoich wspomnieniach z lat spędzonych w murach naszej uczelni. Spotkanie będzie również okazją do prezentacji materiału filmowego zapowiadającego Piknik Absolwentów UŚ oraz poznania sekretu tajemniczego dojazdu na miejsce Pikniku, o którym opowie Jarosław Czaja, CEO Future Processing.