Konferencja naukowa „Dyskurs autopromocyjny dawniej i dziś”

21 kwietnia 2015 r. o godz. 9.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się konferencja naukowa pt. „Dyskurs autopromocyjny dawniej i dziś”. Seminarium będzie poświęcone rozważaniom wokół zagadnień wizerunku oraz autopromocji w ujęciu historycznym, będzie również okazją do analizy porównawczej zjawisk będących częścią tej przestrzeni dyskursu.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, skierowana jest do wszystkich osób, których zainteresowania badawcze koncentrują się wokół tematyki dotyczącej autopromocji.

Wydarzenie organizowane jest przez Zakład Lingwistyki Tekstu i Dyskursu Instytutu Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Oddział Katowicki Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.facebook.com.