Konferencja na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych

We wtorek 1 kwietnia 2014 r. o godz. 12.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (w sali konferencyjnej, na poziomie 0) odbędzie się konferencja na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych, zorganizowana przez Koło Naukowe Penitencjarystyki i Readaptacji Społecznej UŚ. W spotkaniu udział wezmą:

• Michael Platzer, Chairperson, Vienna Alliance of NGOs on Crime Prevention and Criminal Justice and the Academic Council on the UN System (ACUNS) Vienna,
  • Jolanta Redo, Asia Crime Prevention Foundation (ACPF),
  • Slawomir Redo, ACUNS Vienna, University of Vienna,
  • Billy Batware, President United for Education and Sustainable Futures (UESF), Coordinator RAUN (Regional Academy on the United Nations).

Prof. Sławomir Redo przedstawi temat „Learning Diplomacy & Inercultural Cooperation in International Crime and Justice Matters”, natomiast Billy Batware przybliży uczestnikom zagadnienie „RAUN – Regional Academy on the United Nations”. Spotkanie ma na celu prezentację wybranych aspektów działalności ONZ, stowarzyszenia ACUNS, a także RAUN, do udziału w której zostali zaproszeni studenci Uniwersytetu Śląskiego.