Konferencja „Konstruowanie świata osób niepełnosprawnych…”

Zakład Pedagogiki Specjalnej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie organizuje po raz dziesiąty Międzynarodową Konferencję Naukową „Konstruowanie świata osób niepełnosprawnych – między zmianą faktyczną a pozorowaną”. Seminarium odbędzie się od 7 do 8 kwietnia 2014 r. w Ustroniu (Hotel „Diament”). Będzie to okazja do podjęcia dyskusji na temat: zmian w życiu osób z niepełnosprawnością i istotnych działań podejmowanych na rzecz niepełnosprawnych, a także rozwoju lub stagnacji poszczególnych obszarów pedagogiki specjalnej.

Współorganizatorami konferencji są: Ostravská Univerzita v Ostravé, Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego Feniks w Skoczowie, Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Ustroniu Nierodzimiu.

Karta zgłoszenia