Jubileuszowa gala Laurów Umiejętności i Kompetencji

04.01.2017 - 15:00, aktualizacja 04.01.2017 - 15:00
Redakcja: admin

Laury Umiejętności i Kompetencji to nagrody, którymi honorowane są wybitne osobowości życia publicznego wnoszące nieoceniony wkład w rozwój kraju i jego wizerunek w świecie oraz firmy, instytucje i organizacje, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Tegoroczna dwudziesta piąta gala wręczenia nagród odbędzie się 5 stycznia 2017 roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W uroczystości, podczas której wręczone zostaną Laury Umiejętności i Kompetencji, udział wezmą JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz prorektorzy prof. zw. dr hab. Andrzej Noras i dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.

W tym roku do grona laureatów dołączy między innymi ks. arcybiskup dr Wiktor Skworc – metropolita katowicki, Wielki Kanclerz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenie uświetni koncert z udziałem światowej sławy tenora Piotra Beczały. Towarzyszyć mu będzie Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod batutą Marca Pioletta.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: laury.rig.katowice.pl oraz rig.katowice.pl