JM Rektor UŚ prof. Wiesław Banyś weźmie udział w uroczystości wręczenia nagród w V edycji konkursu „Najbardziej prodoktorancka uczelnia w Polsce…”

7 grudnia 2012 r. o godz. 18.00 w  Collegium Novum UJ w Krakowie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w V edycji konkursu „Najbardziej prodoktorancka uczelnia w Polsce – ProDok 2012”. W programie wydarzenia przewidziano m.in. wystąpienie przewodniczącego kapituły konkursowej, wręczenie nagród laureatom i koncert Akademickiego Chóru Ignatianum. W wydarzeniu udział weźmie przewodniczący KRASP, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Organizatorem konkursu jest Krajowa Rada Doktorantów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.krd.org.pl.