facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

IX edycja GIS Day na Uniwersytecie Śląskim

Budynek Wydziału Nauk o Ziemi

W czwartek 16 listopada 2017 roku w godz. od 9.00 do 14.00 na Wydziale Nauk o Ziemi (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) odbędzie się IX edycja GIS Day na Uniwersytecie Śląskim. Wydarzenie adresowane jest do studentów, uczniów oraz użytkowników i entuzjastów Systemów Informacji Geograficznej (GIS).

W programie tegorocznej edycji zaplanowano sesję plenarną, warsztaty oraz wystawę, podczas której studenci zaprezentują postery o tematyce dotyczącej wykorzystania Systemów Informacji Geograficznej w praktyce. Jednym z punktów programu będzie gra terenowa „Geocaching”, ponadto przed budynkiem wydziału przedstawiciele firmy Geomatix zaprezentują nowoczesne technologie geoinformacyjne.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Wydział Nauk o Ziemi, Centrum Studiów Polarnych, Śląskie Laboratorium GIS oraz Studenckie Koło Naukowe GIS. Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia dostepne są na stronie: www.gisday.us.edu.pl.