IX edycja Charytatywnego Kiermaszu Książek Naukowych w CINiB-ie

19.10.2017 - 11:51 aktualizacja 19.10.2017 - 11:51
Redakcja: admin

W Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywa się dziewiąta edycja Charytatywnego Kiermaszu Książek, która potrwa do końca stycznia 2018 roku. Samoobsługowe stoisko z publikacjami mieści się obok wypożyczalni i informatorium na poziomie 0.

Kiermasz jest okazją nie tylko do zdobycia książek naukowych prawie nieosiągalnych na rynku wydawniczym, ale daje możliwość udzielenia wsparcia bezpańskim, porzuconym zwierzętom przebywającym w schroniskach i fundacjach na terenie województwa śląskiego. Całkowity dochód z bieżącej edycji Kiermaszu zostanie przekazany bytomskiemu oddziałowi Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Prezentowana kolekcja książek jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana. Książki na Kiermasz zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także przez Bibliotekę i osoby indywidualne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.