IV Symulacja Konferencji pt. „Wielojęzyczność w Unii Europejskiej”

11 maja 2015 roku o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się IV Symulacja Konferencji pt. „Wielojęzyczność w Unii Europejskiej”. Seminarium podzielone zostało na dwie części: „Wielojęzyczność w Europie” oraz „Wielojęzyczni Europejczycy”. Wystąpienia będą tłumaczone na języki: angielski, polski, francuski i włoski.

Organizatorem jest Sekcja Tłumaczeń Konferencyjnych Studenckiego Romanistycznego Koła Literaturoznawczego „AssoSosno” działającego w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki UŚ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.