IV Festiwal Psychoterapii pt. „Czynniki leczące w psychoterapii”

Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego (SKPiTP) organizuje IV Festiwal Psychoterapii pt. „Czynniki leczące w psychoterapii”, który będzie odbywać się od 24 do 25 kwietnia 2014 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice,  ul. Grażyńskiego 53).

Festiwal ma na celu prezentację i integrację różnych podejść psychoterapeutycznych w zakresie czynników leczących w psychoterapii. W programie zaplanowano wykłady, dyskusję panelową i warsztaty, które poprowadzą członkowie SKPiTP oraz zaproszeni goście i prelegenci. Festiwal ma charakter otwarty, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Abstrakty (limit – 2000 znaków) i propozycje warsztatów należy przesyłać do 10 kwietnia na adres e-mail: knpitp@gmail.com.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął dyrektor Instytutu Psychologii UŚ dr hab. Zbigniew Spendel.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.facebook.com/SKPiTP oraz www.facebook.com/events/265466313620727.