Interdyscyplinarne seminarium „Zwierzęce” – Laboratorium Animal Studies

20 października 2014 r. o godz. 11.00 na Wydziale Filologicznym UŚ w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1, sala Rady Wydziału, V piętro) odbędzie się otwarte, interdyscyplinarne seminarium „Zwierzęce”.

Spotkanie skierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów i studentów, literaturoznawców, kulturoznawców, filozofów, biologów, ekologów oraz przedstawicieli pokrewnych dyscyplin.

Tematy z abstraktami (czcionka 12, interlinia 1.5, objętość 1/3 strony formatu A4) można nadsyłać do 5 października 2014 r. na adres e-mail: justyna.tymieniecka-suchanek@us.edu.pl. Wybrane teksty zostaną opublikowane w pierwszym numerze czasopisma naukowego Laboratorium Animal Studies (LAS).

Wydarzenie organizowane jest przez Laboratorium Animal Studies – Trzecia Kultura.

Program i szczegółowe informacje