Inauguracja w Zespole Szkół Wyższych w Rybniku

13 października 2009 r. odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2009/2010 w Zespole Szkół Wyższych w Rybniku (ul. Rudzka 13, Rybnik). Wykład inauguracyjny pt. "Podstawowe problemy utrzymania obiektów budowlanych" wygłosi prof. nadzw. P. Śl. dr hab. inż. Jan Ślusarek.

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. Czesław Martysz wezmą udział w uroczystości.

Dla studentów pierwszego roku obecność w uroczystości inauguracyjnej jest obowiązkowa.

• 9.00   - Spotkanie dla studentów I roku z władzami uczelni i Samorządem Studenckim OD UŚ
  • 10.00 - Msza Św. w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej (ul. Rybnickiego 2, Rybnik)
  • 11.30 - Inauguracja w Rybnickim Ośrodku Naukowo- Dydaktycznym Akademii Ekonomicznej