III szkolenie w ramach „Wakacji z karierą”

12 lipca 2012 r. rozpoczną się zapisy na kolejne szkolenie z cyklu „Wakacje z karierą”, które zostanie poświęcone skutecznej komunikacji interpersonalnej. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję poznać podstawowe bariery komunikacyjne oraz pozawerbalne aspekty komunikacji, takie jak mowa ciała, rozpoznawanie i panowanie nad emocjami. Umożliwi im to modyfikowanie formy komunikacji odpowiednio do sytuacji, w jakiej się znajdują.

Zajęcia będą łączyć w sobie elementy wiedzy z zakresu teorii komunikacji i ćwiczenia warsztatowe. Obok ćwiczeń symulacyjnych znajdzie się praca indywidualna, dzięki czemu możliwe będzie zdefiniowanie własnego stylu komunikacji oraz określenie jego słabych i mocnych stron.

Zajęcia poprowadzą:

• Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener;
  • Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Szkolenie odbędzie się 19 lipca 2012 r. od godz. 9.00 do 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja pod numerem 32 359 20 32. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.