III Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat "Kultura stołu w wiekach dawnych"

Instytut Nauk o Literaturze im. Ireneusza Opackiego Uniwersytetu Śląskiego, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Wydziały Zamiejscowe w Bytomiu i Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, Śląska Organizacja Turystyczna, Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz Urząd Miasta w Pszczynie zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję Naukową na temat "Kultura stołu w wiekach dawnych", która odbędzie się w Pszczynie 5-6 czerwca 2009 roku. Konferencja jest częścią organizowanego przez Śląską Organizację Turystyczną Festiwalu Kuchni Śląskiej, którego finał odbędzie się 7 czerwca 2009 r. w Pszczynie. Bliższych informacji udziela współorganizator konferencji prof. dr hab. Dariusz Rott (darirott@poczta.fm).

Program konferencji word