II Śląskie Forum Organizacji Uczelnianych Związku Nauczycielstwa Polskiego

9 maja 2012 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się II Śląskie Forum Organizacji Uczelnianych Związku Nauczycielstwa Polskiego.

W programie spotkania znajdują się liczne wystąpienia. Głos zabiorą m.in.: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich – „Wizja przekształceń szkolnictwa wyższego w Polsce w dobie światowych, ogólnocywilizacyjnych przemian i międzynarodowej konkurencyjności”, prezes Rady Uczelnianej Związku Nauczycielstwa Polskiego przy Uniwersytecie Śląskim dr Tadeusz Wolan, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, prezes Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP dr inż. Janusz Rak.

W ramach Forum odbędzie się również dyskusja pt. „Regionalna wymiana doświadczeń organizacji ZNP województwa śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego”.