II blok wykładów z cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”

28.03.2019 - 16:45, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

9 kwietnia 2019 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach w Sosnowcu odbędzie się II blok wykładów z cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO), skierowanych do początkujących inżynierów IT. Zajęcia poprowadzą specjaliści z firmy Future Processing w Gliwicach, która jest organizatorem wydarzenia i zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania oraz dostarczaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort życia, zwiększających bezpieczeństwo mieszkańców miast oraz zapobiegających marnowaniu wody i żywności. To także jedna z trzech śląskich firm wchodzących w skład konsorcjum FP Space, które tworzy rozwiązania pod kątem zaawansowanych misji kosmicznych oraz przetwarzania danych satelitarnych z wykorzystaniem uczenia maszynowego.

W czasie DPTO poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko developerskie,
  • jak wygląda codzienna praca w projekcie IT,
  • jak zapobiegać błędom w kodzie,
  • jak rozpocząć pracę nad projektem angularowym,
  • dlaczego warto zajmować się tematem Data Processing.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i rozpocznie się 1 kwietnia 2019 roku za pośrednictwem strony internetowej: www.dpto.pl.

Uczestnicy wykładów będą mieli także możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się 27 kwietnia w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby, które brały udział w wykładach II bloku DPTO i równocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć uczestnictwa w warsztatach. Zapisy potrwają od 11 do 23 kwietnia.

plakat promujący II blok wykładów z cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”, zawiera najważniejsze dane dot. wydarzenia oraz logo organiatorów