"Idealny pracownik - jak sprzedać siebie pracodawcy" - warsztaty

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce Provident Polska S.A. oraz Forum Młodych PKPP Lewiatan zapraszają na cykl szkoleń pt. Kultura dzielenia się wiedzą.
19 listopada o godz.15.00, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (w auli nr 2) Wydziału Prawa i Administracji odbędą się warsztaty pt. Idealny pracownik - jak sprzedać siebie pracodawcy.

Zgłoszenia e-mail: dkryczka@fmlewiatan.pl

Warsztaty prowadzi Mirosław Michalski - kierownik Działu Personalnego i Wynagrodzeń Provident Polska S.A.
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty.

Mirosław Michalski - ukończył studia podyplomowe - MBA (E&Y), Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (BCC, PFPK), Szkoła Umiejętności Społecznych (UW, SGH), Przygotowanie do Służby Dyplomatycznej (PISM); jest absolwentem Wydziału Cybernetyki, WAT w Warszawie. W Provident Polska realizuje się zawodowo od 2005 roku,od początku na stanowisku Kierownika Działu Personalnego i Wynagrodzeń. Wcześniej pracował m.in. w Wojskowym Instytucie Informatyki; w Kancelarii Prezydenta na stanowisku dyrektora Biura Kadr i Odznaczeń, a także jako dyrektor personalny w firmach Servier, Lear Corporation i EFL. Prowadził również własną działalność w zakresie doradztwa personalnego, konsultacji i audytów zarządczych.
Mirosław Michalski zna cztery języki (angielski, francuski, rosyjski i niemiecki). Jest laureatem The United States of America Diplomatic Medal i The President Roosevelt Excellence in Physical Fitness Award. Pasjonuje się psychologią społeczną, filozofią i kulturą wschodu.