I ogólnopolska konferencja pt. „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików”

5 października 2012 r. w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie odbędzie się I ogólnopolska konferencja studentów i doktorantów pt. „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików”. Wśród zaproszonych gości znajdą się: prof. UŚ dr hab. inż. Ewa Schab-Balcerzak, która wygłosi referat pt. „Fascynujący świat polimerów” oraz dr hab. Adam Konefał, którego wystąpienie nosi tytuł „Ciepło niszczy nowotwory złośliwe”. Termin składania aplikacji upływa 18 lipca 2012 r.

Organizatorem konferencji są: Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii, Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego i Instytut Chemii UŚ. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.pomiedzynaukami.us.edu.pl.