Gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

09.06.2016 - 10:09, aktualizacja 09.06.2016 - 10:09
Redakcja: admin

W poniedziałek 13 czerwca 2016 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpocznie się gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia. Podczas uroczystości, którą poprowadzi prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek, nagrodzeni zostaną wyróżniający się studenci i doktoranci, a także słuchacze Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na Studenta i Doktoranta Roku. Uroczystość uświetnią występy artystyczne: Natalii Bukowskiej (śpiew), Szymona Smolina (gitara) oraz Patryka Śliskowskiego (fortepian).

Galę poprzedzi spotkanie osób wyróżnionych z JM Rektorem Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesławem Banysiem.