Gala wręczenia nagród środowiskowych Laur Studencki 2014

14 maja 2015 r. o godz. 18.00 w sali kameralnej Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach odbędzie się gala wręczenia nagród środowiskowych Laur Studencki 2014.

Nagrody przyznawane przez studentów Uniwersytetu Śląskiego mają honorować ludzi, organizacje oraz instytucje, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju i upowszechnienia kultury akademickiej.

Laury Studenckie wręczane są w następujących kategoriach:

• przyjaciel studenta,
  • przyjazny pracodawca,
  • organizacja przyjazna studentom,
  • promotor kultury studenckiej,
  • nagroda honorowa.

W uroczystej gali wezmą udział prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

O wydarzeniu napisało „radio.katowice.pl” w artykule pt. „Laury studenckie 2014” (14.05.2015).