Gala wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji

W tym roku już po raz dwudziesty trzeci wręczone zostaną Laury Umiejętności i Kompetencji przyznawane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Nagrodami honorowane są wybitne osobowości życia publicznego wnoszące nieoceniony wkład w rozwój kraju i wizerunek Polski w świecie oraz firmy, instytucje i organizacje legitymujące się sukcesem gospodarczym, stanowiące wzór do naśladowania.

Tegoroczna gala wręczenia nagród odbędzie się 17 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Podczas wydarzenia wręczone zostaną Diamentowe, Kryształowe, Platynowe oraz Złote Laury, a także Nagroda Specjalna Orzeł Piastów Śląskich. W wydarzeniu udział wezmą: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Galę uświetni koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego z udziałem solistów Teatru Muzycznego „Roma”.