facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

„Fujitsu Day” na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

logo Biura Karier UŚ

17 maja 2018 r. w godz. od 11.00 do 16.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. S. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się „Fujitsu Day” – adresowane do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem obcym – spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Fujitsu, podczas którego będzie można zobaczyć, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, porozmawiać z pracownikami Fujitsu i skonsultować swoje CV. W programie wydarzenia zaplanowano ponadto między innymi:

• rozmowy rekrutacyjne one-to-one,
  • rozmowy z pracownikami,
  • konsultacja CV,
  • strefę chilloutu.

Firma Fujitsu jest wiodącym japońskim producentem technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), oferującym pełen asortyment produktów, technologii, rozwiązań i usług. Około 155 000 użytkowników Fujitsu obsługuje klientów w ponad 100 krajach. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UŚ.