„Dzień z biznesem” w Instytucie Informatyki UŚ

18 listopada 2015 r. od godz. 12.15 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się „Dzień z biznesem”, w którym udział wezmą przedstawiciele firm działających na śląskim rynku pracy, współpracujących z Instytutem Informatyki. W programie wydarzenia zaplanowano wykłady, dyskusje na temat perspektyw pracy dla informatyków oraz prezentacje firm chcących nawiązać współpracę ze studentami i absolwentami kierunku informatyka. Przewidziano ponadto możliwość indywidualnych konsultacji z pracodawcami.

Harmonogram wydarzenia:

• godz. 12.15: rozpoczęcie
  • godz. 12.20: wykład pt. „Ewolucja czy rewolucja – rozwój systemów mobilnych?” (Kamsoft)
  • godz. 13.10: wykład pt. „Testowanie oprogramowania” (Kroll Ontrack)
  • godz. 14.00: dyskusja dotycząca perspektyw Śląskiego Rynku Pracy IT i inicjatyw skierowanych do studentów
  • godz. 14.15: prezentacje firm uczestniczących w wydarzeniu
  • godz. 15.15: wykład pt. „Kompetencje, jakich oczekuje od Was pracodawca” (ING Services Polska)
  • od godz. 13.00: możliwość dyskusji na temat profilu działalności, perspektyw pracy, staży, praktyk, sposób aplikowania.