Dzień Otwarty w Szkole Zarządzania UŚ

26 marca 2012 r. w godz. 9.00–17.00, w ramach IV Chorzowskiego Festiwalu Nauki, odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły Zarządzania UŚ (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1). W Chorzowskim Centrum Kultury o godz. 9.15 inauguracyjny wykład pt. „Obywatel w urzędzie. Skuteczne rozpoczęcie procedury administracyjnej” wygłosi prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz .

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Szkoły i zasadami rekrutacji. Uczestnicy będą mogli również wysłuchać specjalnych wykładów i wziąć udział w laboratoriach prowadzonych przez kadrę naukowo-dydaktyczną Szkoły Zarządzania. W programie przewidziano także pokazy i prezentacje przygotowane przez studentów i Koła Naukowe Szkoły Zarządzania.