Dzień Otwarty Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych UŚ

19 kwietnia 2012 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu odbędzie się Dzień Otwarty Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego.

Studenci i wykładowcy przygotowali serię multimedialnych prezentacji i wykładów, w tym prezentację innowacyjnego programu studiów dla twórców gier komputerowych (SPRINT: Studia w Zakresie Produkcji Rozrywki Interaktywnej). W programie wydarzenia znajdują się także filmy przygotowane przez koła naukowe, otwarte wykłady przygotowane specjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Równolegle uczniowie będą mogli uczestniczyć w odbywających się tego dnia wykładach i ćwiczeniach dla studentów.

Gościem wydarzenia będzie m.in. Romuald Gacka, dyrektor handlowy oddziału IBM w Katowicach.

Program prezentacji dla kandydatów
Program zajęć otwartych