Dzień otwarty Biura Karier UŚ

31.05.2019 - 13:40, aktualizacja 31.05.2019 - 13:40
Redakcja: admin

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje dzień otwarty pt. „Dzień dobry, wakacje!”,  który odbędzie się 4 czerwca 2019 roku w godz. od 10.00 do 14.00 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego, a w razie niepogody w holu Wydziału Nauk Społecznych (ul. Bankowa 11).

Podczas wydarzenia studenci będą mogli spotkać się z pracodawcami takich firm, jak Capgemini Polska, i2 Analytical Ltd i Fujitsu, wziąć udział w grach oraz konkursie „Przygotuj swój ekwipunek na wakacje”, a także obejrzeć stroje historyczne prezentowane przez Studenckie Koło Naukowe Historyków UŚ. Ponadto na stoisku Państwowej Inspekcji Pracy zainteresowani dowiedzą się, jak bezpiecznie wybrać pracę wakacyjną.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: bk.us.edu.pl.