Dyskusja na temat stosunków amerykańsko-irańskich

16 lutego 2012 r. o godz. 11.00 w sali sympozjalnej I na Wydziale Nauk Społecznych UŚ odbędzie się dyskusja poświęcona stosunkom amerykańsko-irańskim z udziałem autora książki „Stosunki USA–Iran za prezydentury Ahmadinejada” – Dariusza Krajewskiego, doktoranta na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W spotkaniu udział wezmą również: dr Katarzyna Czornik z Zakładu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Miron Lakomy z Zakładu Stosunków Międzynarodowych UŚ. Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Słupik.

Organizatorem debaty jest portal Nowa Politologia oraz Koło Naukowe Politologów UŚ. Więcej informacji znajduje się na stronie portalu Nowej Politologii.