Cykl spotkań informacyjnych NSZZ „Solidarność”

22.02.2019 - 18:02, aktualizacja 22.02.2019 - 18:02
Redakcja: admin

Związki zawodowe odgrywają odpowiedzialną rolę w poszukiwaniu i utrzymywaniu równowagi pomiędzy potrzebami zawodowymi, płacowymi i socjalnymi pracowników a wymaganiami pracodawców. W obliczu nadchodzących zmian na Uniwersytecie Śląskim planowana jest seria spotkań informacyjnych z przewodniczącym NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Śląskiego mgr. Krzysztofem Pszczółką. Spotkania będą dotyczyły sytuacji pracowników i jednostek na tle nadchodzących przekształceń, praw, interesów zawodowych oraz socjalnych pracowników.

Harmonogram spotkań:

• 26 lutego 2019 roku, godz. 11.00, „stara aula” Wydziału Nauk Społecznych,
  • 27 lutego, godz. 11.00, sala Rady Wydziału Filologicznego w Sosnowcu,
  • 6 marca, godz. 11.00, sala Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach,
  • 11 marca, godz. 11.00, aula międzywydziałowa Wydziału Nauk o Ziemi,
  • 13 marca, godz. 13.00, sala konferencyjna Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej,
  • 20 marca, godz. 13.00, centrum konferencyjne Wydziału Artystycznego oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji (Cieszyn).
  • 16 kwietnia, po Radzie Wydziału, sala Rady Wydziału Prawa i Administracji.