Briefing prasowy poświęcony harmonogramowi 3. Śląskiego Festiwalu Nauki oraz Nocy Biologów

10.01.2019 - 14:54, aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

11 stycznia 2019 roku o godzinie 12.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, I piętro, sala nr 24) rozpocznie się briefing prasowy poświęcony harmonogramowi 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, Śląskiej Nagrodzie Naukowej oraz Nocy Biologów, która w tym roku jest wydarzeniem towarzyszącym 3. ŚFN KATOWICE.

Różnorodne pokazy, ciekawe eksperymenty, stoiska tematyczne, wystawy, prezentacje i wykłady ze wszystkich obszarów wiedzy – to wszystko składa się na program Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, którego trzecia już edycja rozpocznie się 12 stycznia. Największe w południowej Polsce wydarzenie naukowe organizują śląskie uczelnie wraz z Miastem Katowice, a hasłem przewodnim tego niezwykłego przedsięwzięcia będzie „Energia”.

Liderem 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE jest Uniwersytet Śląski w Katowicach, miastem gospodarzem są Katowice, a współgospodarzem – Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. Szczegółowa informacja dostępna jest pod adresem: www.slaskifestiwalnauki.pl.