Briefing prasowy poprzedzający seminarium eksperckie pt. „Okrągły stół na temat zrównoważonych zamówień publicznych”

8 września 2015 r. o godz. 9.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się briefing prasowy poprzedzający seminarium eksperckie pt. „Okrągły stół na temat zrównoważonych zamówień publicznych”, które jest organizowane wspólnie przez Fundację CentrumCSR.PL, Fundację im. Friedricha Eberta i Uniwersytet Śląski.

W spotkaniu z mediami wezmą udział: Tadeusz Joniewicz z Fundacji CentrumCSR.PL, Anna Wandzel – dyrektor Oddziału Śląskiego PFRON, Agnieszka Maj – p.o. zastępcy kanclerza ds. inwestycji i zarządzania logistycznego UŚ.

Szczegółowe informacje na temat seminarium dostępne są na stronie: www.us.edu.pl/seminarium-eksperckie-pt-okragly-stol-na-temat-zrownowazonych-zamowien-publicznych.